Piątek, Luty 21, 2020, 08:31

11 lutego w naszej szkole zawitali niezwykli goście z Łódzkiego Biura Koncertowego „Wirtuoz". Przybyli do Nas z koncertem muzycznym o charakterze edukacyjnym "Muzyka Świata- Celtic Trio".

Młodsi uczniowie poznali bajkę muzyczną „Legenda o Leprikonie". Poprzez zabawę i przy aktywnym uczestnictwie próbowali wydobyć dźwięki na instrumentach i wspólnie śpiewali piosenki.
Klasom starszym zaproponowano podróż „W krainie muzyki celtyckiej", gdzie można było poznać rodowód tejże muzyki.
Podczas koncertu uczniowie zobaczyli i usłyszeli instrumenty muzyczne.