Piątek, Styczeń 24, 2020, 14:57
Ferie zimowe to dla dzieci wymarzony czas zabaw, o ile aura dpisze, także na śniegu i lodzie. W związku z dbaniem o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się dni wolnych od nauki, 23 stycznia 2020 roku odbyły się w naszej szkole spotkania profilaktyczno-edukacyjne z udziałem funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu: sierżant sztabowej Moniki Kot i dzielnicowego aspiranta Pawła Chaberki.
Były one poświęcone zasadom i przepisom związanym z bezpiecznym spędzaniem czasu wolnego podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Uczniowie z klas I-III z zaciekawieniem oglądali prezentację i słuchali informacji, zadawali dodatkowe pytania.
Otrzymali także życzenia udanych i bezpiecznych ferii.