Piątek, Styczeń 24, 2020, 14:53

W dniach 16 i 17 stycznia odbyły się w naszej szkole zorganizowane przez Radę Rodziców zabawy karnawałowe. Rodzice pięknie wystroili salę balonami i serpentynami. Za co serdecznie dziękujemy.

16 stycznia uczniom z klas 5-8 przy błysku kolorowego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów
zabawę umilał DJ Radek. Natomiast 17 stycznia klasy młodsze zabawiał wodzirej, który prowadził liczne zabawy i konkursy.
Najmłodsi mieli okazję przebrać się za ulubione postaci z bajek, a więc swoją obecnością zaszczyciły nas: księżniczki, policjanci, koty, wróżki, rycerze i wiele, wiele innych zacnych gości.

Rada Rodziców zorganizowała dla każdej klasy słodki poczęstunek, a klasy 1-4 mogły sobie zrobić zdjęcia. Wszyscy świetnie się bawili, radości nie było końca.