Piątek, Styczeń 24, 2020, 14:49

Uczniowie klasy 2a ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Marcina Biema zakończyli I moduł Ogólnopolskiego Programu "Czytam z klasą" - Fikuśne lekturki spod chmurki.
Lekturą, którą wybrali były „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" Justyny Bednarek.

Dzieci stworzyły czytusie, które będą im towarzyszyły przez cały rok przechodząc przez kolejne moduły. Zadaniami, które klasa wykonała z I modułu było:
- wysłuchali lekturę, wykonali lekturnik, zrobili zakładki w kształcie skarpetek, stworzyli makietę i wykonali plakat zachęcający inne klasy do przeczytania tej lektury.