Piątek, Styczeń 3, 2020, 11:20
Już po raz kolejny Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało akcję „Spraw dzieciom radość". Uczniowie mogli własnoręcznie wykonać kartki świąteczne dla chorych dzieci przebywających w szpitalach. Najmłodsi uczniowie, jak zawsze bardzo chętnie włączyli się w to przedsięwzięcie. Ich kartki są przepiękne.
Tym razem kartki te zostały zaadresowane przez naszych wolontariuszy i wysłane do Samodzielnego Publicznego Szpitala Nr 1 im. Profesora Stanisława
Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na oddział Hematologii i Onkologii Dziecięcej. Trafią do dzieci, które nie mają lekko w życiu. Mamy nadzieję, że te kartki, sprawią przyjemność i dzieci chociaż na chwilę zapomną o wszelkich troskach. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy włączyli się do akcji. "Dobro powraca".
Ups! Taka galeria nie istnieje!