Piątek, Styczeń 3, 2020, 11:17
...pod takim hasłem w dniu 11 grudnia 2019 r. w sali audytoryjnej Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS. Konkurs zorganizowany został przez Starostwo Powiatowe w Olkuszu i Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Olkuszu, w ramach uroczystych obchodów ŚWIATOWEGO DNIA AIDS 2019 W POWIECIE OLKUSKIM
Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS organizowany jest cyklicznie i skierowany do uczniów starszych klas szkół podstawowych z terenu powiatu olkuskiego. Głównym celem konkursu było podniesienie poziomu wiedzy na temat wirusa HIV i zespołu AIDS, kształtowanie postawy tolerancji i akceptacji wobec osób żyjących z HIV i chorych na AIDS oraz wpływu własnego postępowania na stan swojego zdrowia, a w szczególności promowanie asertywnych zachowań w sytuacjach ryzykownych. Naszą szkołę w konkursie reprezentowały uczennice z klasy 7a i 8a w składzie: Julia Masternak, Amelia Ziółkowska i Nikola Sidor, które spisały się bardzo dobrze. Niestety zajęły miejsca poza podium.
Gratulujemy za reprezentowanie naszej szkoły i dużą wiedzę.
Ups! Taka galeria nie istnieje!