Piątek, Styczeń 3, 2020, 11:14

Wielkimi krokami zbliża się świąteczny czas ... a wraz z nim własnoręcznie wykonane kartki. W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną z życzeniami w języku niemieckim.

Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy VII a Amelia Ziółkowska. Drugie miejsce przypadło dla Pawła Barczyka, ucznia klasy VII b. Na trzecim miejscu znalazł się Szymon Broda z klasy VII a.
Za udział w konkursie serdecznie dziękuję i życzę wszystkim : Frohe Weihnachten!