Piątek, Styczeń 3, 2020, 11:10

Antoni Wiercioch i Bartłomiej Wiercioch uhonorowani stypendiami burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.
Dyrektor szkoły informuje, że Antoni Wiercioch i Bartłomiej Wiercioch – uczniowie klasy szóstej – zostali tegorocznymi stypendystami burmistrza Miasta i Gminy Olkusz za szczególne osiągnięcia artystyczne.

Uroczystość uhonorowania najzdolniejszych uczniów z terenu gminy Olkusz odbyła się 17 grudnia podczas sesji Rady Miejskiej w Olkuszu.
- Osiągnięcia na polu nauki, sportu i kultury z całą pewnością dają Wam osobistą satysfakcję, ale pamiętajcie również o tym, że napawają dumą Waszych rodziców, nauczycieli, wychowawców, a także nas – przedstawicieli samorządu. Jesteście przyszłością naszego miasta i naszego kraju – doceniał wybitnych uczniów Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.