Piątek, Grudzień 13, 2019, 12:19
4 grudnia 2019r w hali MOSIR-u w Olkuszu odbyły się Wiślackie Mikołajki czyli spotkanie z piłkarzami Wisły Kraków. Wizyta drużyny Białej Gwiazdy była podsumowaniem akcji charytatywnej Daj pluszaka dla dzieciaka.Spotkanie z piłkarzami w hali MOSiR-u było niepowtarzalną okazją do zdobycia autografów oraz zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z piłkarskimi idolami.
W Olkuszu pojawił się cały sztab szkoleniowy na czele z pierwszym trenerem Arturem Skowronkiem, Dawidem Szulczkiem, Grzegorzem Żmiją i legendą klubu Kazimierzem Kmiecikiem. Zawodników dzielnie reprezentowali: Rafał Boguski, Kamil Wojtkowski, David Niepsuj, Emmanuel Kumah i Przemysław Zdybowicz.
Zgodnie z zapowiedzią odbył się też turniej piłkarski, który wygrała drużyna z naszej szkoły w składzie: Krystian Kania, Filip Jeleń, Karol Rakuś, Bartłomiej Siejka, Adrian Sroka, Alan Trojanowicz i Bartosz Wyżycki. Specjalną nagrodę otrzymał Krystian Kania za podbicie piłki nogą 126 razy.

Zdjęcia ze spotkania można obejrzeć na stronie