środa, Listopad 6, 2019, 12:13
Jak co roku, grupa nauczycieli z naszej szkoły z okazji ich święta otrrzymała zaproszenie na uroczystość zorganizowaną przez wychowanków wspieranych przez pracowników Socjalizacyjnej Palcówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Olkuszu.
25.10.2019r. zaproszenie uczniów przyjęły panie: Anna Gręda, Anna Pałka, Urszula Ryza. Gośćmi dzieci byli także nauczyciele z innych olkuskich szkół.
Uroczystość w przepięknych jesiennych dekoracjach składała się:
• z satyrycznego występu artystycznego
• z prezentacji multimedialnej z wydarzeń w placówce
• z poczęstunku
• z pięknych, wykonanych ręcznie upominków

Goście zadbali o to, aby także gospodarzom sprawić drobne przyjemności. Atmosfera spotkania była bardzo serdeczna, a odwiedający poczuli się przyjeci po królewsku. Październikowe uroczystości w placówce wpisały się na stałe do kalendarza miłych wydarzeń dla nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 3.

Warto podkreślić, że Socjalizacyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza jest dla nas jednym z Partnerów przy realizacji prgramu Zintergrowanej Polityki Bezpieczeństwa „LIDER BEZPIECZEŃSTWA".