środa, Październik 16, 2019, 13:12
11 października uczniowie klas szóstych wraz z wychowawcami uczestniczyli
w wycieczce do Chorzowa. Podczas wyjazdu dzieci odwiedziły Teatr Rozrywki, w którym mogły podziwiać musical pt. „Zorro". Młodzież była zachwycona wspaniałą grą aktorów, barwnymi strojami, tańcem oraz śpiewem artystów występujących na scenie.
Kolejnym punktem programu wycieczki była wizyta na Stadionie Śląskim
w Chorzowie. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obejrzały płytę stadionu, szatnię reprezentacji Polski, salę odnowy biologicznej. Duże wrażenie na zwiedzających zrobiła wizyta na stadionowym komisariacie. Przewodnik pozwolił dzieciom wejść do policyjnego więzienia. Niektórzy uczestnicy wycieczki zostali zamknięci w areszcie i mieli niepowtarzalną okazję oglądać świat zza krat.