Szkoła Podstawowa   nr 3

środa, Wrzesień 18, 2019

Piątek, Wrzesień 6, 2019, 10:16

Po słonecznych wakacjach dzieci wróciły do szkoły.
Zgromadzeni na placu szkolnym uczniowie, nauczyciele oraz rodzice odśpiewali „Hymn narodowy", a następnie wysłuchali przemówienia Pani Dyrektor Edyty Gil.

Witając wszystkich zebranych, szczególnie ciepło Pani Dyrektor zwróciła się do najmłodszych, którzy pierwszy raz przekroczyli progi szkoły- uczniów klas I. Na koniec przypomniała o wydarzenia sprzed lat - wybuchu II-wojny światowej oraz życzyła wszystkim, aby nowy rok szkolny był „źródłem radości, satysfakcji i sukcesów."
Uczniowie po przerwie wakacyjnej, pełni wrażeń zasiedli w szkolnych ławkach.