Niedziela, Lipiec 7, 2019, 12:22

19 czerwca to przez uczniów długo oczekiwany dzień. W naszej szkole najpierw odbyło się zakończenie roku szkolnego dla klas 1-7. Najlepszym w obecności zgromadzonych kolegów, rodziców i nauczycieli wręczono świadectwa z wyróżnieniem i dyplomy za aktywność społeczną.

Następnie ostatni raz do szkoły przybyli tegoroczni absolwenci. Dla nich były to wyjątkowo radosne chwile, ale z nutką smutku spowodowanego tym, że przyszedł moment rozstania z tymi, z którymi spędzili osiem lat.
Ośmioro z nich – Oliwia Błaszczykiewicz, Piotr Dudek, Oliwia Glanowska, Karolina Herian, Jakub Piekarski, Jakub Zydroń, Oliwia Szkarłat, Katarzyna Trzcionkowska - miało powód do dumy, gdyż otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej z wyróżnieniem.
Wręczając nagrody i dyplomy, uhonorowano także uczniów pracujących w Samorządzie Uczniowskim i szkolnym wolontariacie, reprezentujących szkołę na zawodach sportowych, członków szkolnego chóru oraz tych, którzy mogą się pochwalić stuprocentową frekwencją.
Młodsi koledzy pożegnali byłych ósmoklasistów tańcem, piosenką i drobnymi upominkami. Na finał uroczystości absolwenci zatańczyli poloneza i wręczyli kwiaty nauczycielom. Potem po raz ostatni spotkali się w klasach z wychowawcami.
Wszystkim życzymy udanych wakacji i sukcesów w nowych szkołach.