Niedziela, Lipiec 7, 2019, 12:18
Edukacja to nie tylko szkoła i świadectwa. To przede wszystkim sposób na poszerzenie wiedzy i poznanie prawdy o życiu.
Wiedzą o tym uczniowie, którzy 18 czerwca 2019 r. zostali zaproszeni na galę wręczenia Nagród Burmistrza dla laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych i zawodów sportowych do olkuskiego MOK -u.

Nagrody wręczane są corocznie i służą popularyzacji osiągnięć olkuskich uczniów w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych.
Nie byłoby sukcesów uczniów, gdyby nie ciężka praca nauczycieli przygotowujących dzieci. To właśnie nauczyciele są sercem sukcesu swoich podopiecznych i dlatego wkład pracy pedagogów również został doceniony. W podziękowaniu za trud włożony w kształcenie uczniów otrzymali dyplomy, w których Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz oraz Rada Miejska w Olkuszu serdecznie pogratulowali wspaniałych wyników w pracy dydaktyczno – wychowawczej.
Z dumą prezentujemy laureatów Nagrody Burmistrza wraz z ich opiekunami:
Filip Jeleń uczeń klasy 2a – opiekun p. mgr Małgorzata Szkabara,
Magdalena Bielach oraz Alan Stach uczniowie klasy 3a – opiekun p. mgr Karolina Kot,
Jakub Pałka oraz Julia Pandel uczniowie klasy 4c – opiekun p. mgr Agnieszka Starosta – Banyś,
Maja Calik oraz Julia Masternak uczennice klasy 6a – opiekun p. mgr Agnieszka Piątek,
Paweł Barczyk uczeń klasy 6b oraz Alicja Kłosińska uczennica klasy 7a – opiekun p. mgr Alina Rogóż,
Julia Masternak uczennica klasy 6a – opiekun p. mgr Joanna Cioch i p. mgr Ilona Dybich,
Olga Jochymek uczennica klasy 7b – opiekun p. mgr Kamila Jochymek,
Kowalski Kacper uczeń klasy 6b, Oskar Błaszczykiewicz uczeń klasy 6b, Piotr Dudek uczeń klasy 8a, Jakub Piekarski uczeń klasy 8a, Jakub Zydroń uczeń klasy 8a – opiekun p. mgr Anna Pałka,
Alan Motyka uczeń klasy 7a.
Nagrodzonym uczniom i nauczycielom gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów, bo ... zawsze można nauczyć się czegoś więcej.