Niedziela, Czerwiec 16, 2019, 16:12

Z radością informujmy o wynikach konkursu profilaktycznego „Zachowaj Trzeźwy umysł-chce mi się chcieć". Uczniowie klas I-III wykonywali prace plastyczne „Mój sposób na nudę", uczniowie klas starszych inne formy wyrazu artystycznego. Były to: prace literackie, prezentacje multimedialne, kompozycje przestrzenne.

Nagrody zostały sfinansowane przez Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu. Szkoła otrzymała także kwotę na zakup pomocy dydaktycznych. Trzy osoby otrzymały wyróżnienia, które zostały ufundowane we własnym zakresie.
W ramach kampanii profilaktycznej uczniowie realizowali ze swoimi wychowawcami zajęcia wychowawcze o tematyce bezpieczeństwa i form aktywnego i kreatywnego spędzania wolnego czasu. Odbyła się także uroczystość szkolna: Święto Patrona z wręczaniem Laurów Dyrektora i wystawą prac realizowanych w ramach projektów edukacyjnych.
Pani pedagog przygotowała materiał edukacyjny dla rodziców „Jak pomóc dziecku realizować cele?"
Lista osób nagrodzonych w konkursie profilaktycznym
w Szkole Podstawowej Nr 3 im. M. Biema w Oluszu
„Zachowaj Trzeźwy Umysł- mój sposób na nudę" 2019r.

NAGRODZENI:

1. KALETA ALAN KLASA I A