Piątek, Maj 24, 2019, 09:59

Jesienią ubiegłego roku uczniowie klas ósmych uczestniczyli w XI edycji kampanii społecznej „NO PROMIL-NO PROBLEM", która miała na celu przeciwdziałanie zagrożeniom dla bezpieczeństwa na drodze.

Młodzież naszej szkoły rozdawała przechodniom materiały edukacyjne promujące trzeźwość kierowców, co także wspisuje się w liczne działania związane z realizacją Programu Zintegrowanego Bezpieczeństwa-"Szkoły Promującej Bezpieczeństwo".
Zaangażowanie w te akcję zostało nagrodzone certyfikatem.