Czwartek, Maj 23, 2019, 13:50

KASPIAN RUDAWSKI uczeń klasy 3 ZDOBYŁ II MIEJSCE W POWIECIE, A III W GMINIE W KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM. 26 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Bolesławiu odbyły się eliminacje powiatowe XIX edycji Konkursu „Mały Mistrz Ortografii Powiatu Olkuskiego".

Konkurs objął honorowym patronatem Małopolski Kurator Oświaty, Starosta Powiatu Olkuskiego orazWójt Gminy Bolesław. O tytuł Małego Mistrza Ortografii ubiegało się 350 uczniów ze szkół powiatu olkuskiego.
Do III - finałowego etapu przystąpiło 20 uczestników, z największą liczbą punktów w etapiegminnym. Serdecznie gratulujemy Kaspianowi!