Czwartek, Maj 23, 2019, 12:13

"Nasza" Olga Jochymek z klasy 7b po raz drugi zajęła I miejsce w Powiatowym Maratonie Języka Angielskiego. Olga pokonała 40 najlepszych uczniów ze szkół podstawowych z całego powiatu. W pierwszym etapie uczniowie rozwiązywali test gramatyczny, następnie zmagali się z zadaniami słuchowymi, a na koniec zostały przetestowane ich umiejętności konwersacyjne.

Olga okazała się najlepsza i wygrała kurs językowy w jednej z olkuskich szkół językowych. Ponadto nasza uczennica zdobyła tytuł finalistki Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Oczywiście serdecznie gratulujemy i życzymy Oldze jeszcze bardziej spektakularnych sukcesów w przyszłym roku szkolnym. Oto przykład na to jakie piękne efekty daje talent plus pracowitość i ambicja...