Wtorek, Marzec 12, 2019, 16:46
Już kolejny raz Nasza Szkoła włączyła się w działania związane z OGÓLNOŚWIATOWYM DNIEM BEZPIECZNEGO INTERNETU.
Przez ostatnie kilka miesięcy uczniowie Naszej Szkoły brali udział w lekcjach prowadzonych przez swoich wychowawców oraz w ramach lekcji informatyki, których celem było poszerzenie wiedzy na temat bezpiecznego korzystania z Internetu, uświadomienie zagrożeń i sposobów radzenia sobie z problemami wynikającymi z nieodpowiedniego użytkowania sieci.

1 marca uczniowie klas 5 i 6 zaprosili Panią Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz swoich kolegów na przedstawienie, które było podsumowaniem tegorocznego DNIA BEZPIECZNEGO INTERNETU. Salę gimnastyczną opuszczaliśmy z przekonaniem, że to właśnie od nas zależy jakość wirtualnego świata i jeśli będziemy kierowali się życzliwością, zasadami bezpieczeństwa, przestrzeganiem netykiet oraz wzajemnym szacunkiem, jeśli będziemy działać razem - to Internet będzie lepszy!!
1 marca w Naszej Szkole odbyło się podsumowanie podsumowaniem tegorocznego DNIA BEZPIECZNEGO INTERNETU. Ten dzień był dla Nas naprawdę wyjątkowy, ponieważ mieliśmy zaszczyt być uhonorowani certyfikatem Lidera Projektu „Szkoły Promującej Bezpieczeństwo", który na ręce pani Dyrektor Edyty Gil przekazali dostojni goście, to jest: Pan Naczelnik Wydziału ds Prewencji i Nieletnich podinspektor Jerzy Hodurek i koordynator projektu z ramienia Komendy Powiatowej Policji sierżant sztabowy Marika Guzik-Gajda.
Salę gimnastyczną opuszczaliśmy z przekonaniem, że to właśnie od nas zależy jakość wirtualnego świata i jeśli będziemy kierowali się życzliwością, zasadami bezpieczeństwa, przestrzeganiem netykiet oraz wzajemnym szacunkiem, jeśli będziemy działać razem - to internet będzie lepszy!!