Poniedziałek, Luty 11, 2019, 13:51

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. M. Biema
„LIDEREM BEPIECZEŃSTWA"

Wiadomość z ostatniej chwili: dnia 11.02.2019r. dotarła do nas wspaniała wiadomość- nasza szkoła otrzymała zaszczytny tytuł „LIDERA BEZPIECZEŃSTWA" za realizację zadań „Programu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa". Aby ten tytuł otrzymać, należało w odpowiednim terminie dostarczyć do Małopolskiej Komendy Wojewódzkiej komplet dokumentów w postaci sprawozdania za rok 2017/2018 i planu działania na rok 201/2019.
Wiele przedsięwzięć realizowaliśmy z różnymi partnerami takimi jak: Komenda Powiatowa Policji, Staż Miejska, Ośrodek Pomocy Społecznej, Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna, Zarząd Osiedla „Pakuska", Stowarzyszenie „Wszyscy dla Wszystkich", Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, Państwowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna. Szczególnie ważnymi partnerami byli i są dla nas rodzice i opiekunowie oraz sami uczniowie.
Program ten jest kontynuowany w bieżącym roku szkolnym. Każdy ze społeczności szkolnej może mieć wpływ na jego realizację.
Sukces ten zbiegł się z uzyskanym w tym roku szkolnym pierwszym miejscem w powiecie
w konkursie „Odblaskowa Szkoła" z czego jesteśmy bardzo dumni.

Wszystkim, którzy wspierali nas w tych działaniach najserdeczniej, jak potrafimy DZIĘKUJEMY!!!!