Piątek, Luty 1, 2019, 18:50
Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu serdecznie dziękuje wszystkim osobom dobrej woli, którzy przeznaczyli 1 % podatku na rzecz naszej szkoły. Dotychczas udało nam się zgromadzić środki w kwocie 500 złotych. Rozliczając swój PIT za 2018 rok nie zapomnijcie o nas. Ucieszy nas każda złotówka, która zostanie przekazana na rzecz szkoły. Państwa pieniądze nie zostaną zmarnowane. Przeznaczymy je na zakup pomocy dydaktycznych i urządzeń potrzebnych naszym uczniom w procesie edukacji. Płacąc podatek do Urzędu Skarbowego, macie prawo zdecydować kto dostanie 1% podatku fiskus czy Państwa dziecko. Jeszcze raz prosimy o włączenie się do akcji, a także o zachęcenie swoich krewnych, sąsiadów i znajomych do dokonania odpisu na rzecz naszej szkoły. Z góry dziękujemy Wszystkim Darczyńcom za okazane nam zaufanie i wsparcie.
W codziennym życiu najlepiej widać, że to nie szczęście czyni nas wdzięcznymi, lecz wdzięczność szczęśliwymi.