Czwartek, Styczeń 31, 2019, 16:00

8 Stycznia 2018 w Miejskim Domu Kultury w Olkuszu odbył się III Olkuski Konkurs Kolęd i Pastorałek w którym wzięło udział 67 uczestników z Olkusza, sąsiednich gmin, a także dalszych regionów Małopolski i Śląska.

Szkołę Podstawową Nr 3 w Olkuszu reprezentował zespół „Aniołki Boże" i wokalistka Magdalena Bielach- przygotowani prze mgr Annę Nawarę a także Magdalena Kłosińska prowadzona przez Księdza Konrada Mruka. Pomimo braku wygranej, dzieci nie straciły entuzjazmu i dalej będą rozwijać swoje talenty muzyczne przygotowując się do kolejnych konkursów.