środa, Styczeń 16, 2019, 12:54

Tradycyjnie, tuż przed feriami w czwartek 10 stycznia odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas 5 - 8 naszej szkoły. Od samego rana o piękną dekorację sali gimnastycznej zadbała Rada Rodziców, która podjęła się organizacji całego balu karnawałowego.
W bajkowej scenerii, przy świetnej muzyce dzieci bawiły się wspaniale.
Atmosferę podgrzewały również efekty świetlne i dymne, o które zadbał DJ ze swoim profresjonalnym sprzętem.
Dodatkową atrakcją były konkursy i zabawy, które przygotował Samorząd Szkolny i Rada Rodziców. Dostarczyły one mnóstwa radości i uśmiechu. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli słodyczami i drobnymi upominkami. Najfajniej bawiącym się zespołem klasowym została klasa 5c. Dziewczęta z tej klasy zawładnęły parkietem i nadały rytm zabawie oraz kierowały tańcem. Zaś najciekawiej prezentowali się uczniowie klasy 8a, którzy na sali wystąpili w odlotowych, świecących kapeluszach. Najbardziej wytrałymi tancerzami okrzyknięto parę z klasy 8b: Oliwię Szkarłat i Wojtka Błasiaka. Tanecznymi krokami chwalili się nawet nauczyciele pracujący w naszej szkole, którzy wystąpili w szalonych perukach.
Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.