środa, Styczeń 16, 2019, 12:50

Dnia 9 stycznia została zorganizowana przez Radę Rodziców zabawa karnawałowa dla uczniów z klas 1-4. Rodzice pięknie wystroili salę balonami i serpentynami. Za co serdecznie dziękujemy.
W tym dniu najmłodsi mieli okazję przebrać się za ulubione postaci z bajek, a więc swoją obecnością zaszczyciły nas: księżniczki, policjanci, koty, wróżki, rycerze i wiele, wiele innych zacnych gości.

Rada Rodziców zorganizowała dla każdej klasy słodki poczęstunek. Wszyscy uczniowie mogli sobie zrobić zdjęcia. Czas dzieciom umilał wodzirej, który prowadził liczne zabawy i konkursy. Wszyscy świetnie się bawili, radości nie było końca.