Piątek, Grudzień 21, 2018, 09:45
   Nasza Szkoła NAJLEPSZA w POWIECIE!!! Zdobyliśmy I miejsce w powiecie, a 16 w województwie małopolskim (300 szkół) w Konkursie „ODBLASKOWA SZKOŁA". Koordynatorkami konkursu były: Pani Anna Pałka i Monika Bujas.

W poniedziałek 10 grudnia br. w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie, odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom IX Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła". Reprezentanci naszej szkoły: Oliwia Glanowska, Piotr Hrabia, Jakub Zydroń i Kamil Kowalski wraz z opiekunami odebrali grawerowany dyplom dla najlepszej szkoły w powiecie.
Gratulujemy wszystkim uczniom, że chętnie nosicie odblaski i świecicie przykładem!!!