Piątek, Grudzień 21, 2018, 08:48

17 grudnia 2018 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród konkursu Jesień grzyby niesie organizowanego przez Inspekcję Sanitarną w Olkuszu pod honorowym patronatem Wójta Gminy Bolesław i Wójta Gminy Klucze.

Uczniowie naszej szkoły wykonali przepiękne prace plastyczne i godnie zaprezentowali naszą szkołę.
Jakub Bień zajął I miejsce w VIII edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego Jesień grzyby niesie
Nikola Słabosz zajęła III miejsce w VIII edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego Jesień grzyby niesie
Wyróżnienie otrzymali:
Gabrysia Adamczyk z klasy I b
Filip Jeleń z klasy II a
Dominik Żurada z klasy III
Gratulujemy i dziękujemy rodzicom za wsparcie.