Wtorek, Grudzień 18, 2018, 20:15

Już po raz drugi Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało akcję „Spraw dzieciom radość". Uczniowie mogli własnoręcznie wykonać kartki świąteczne dla chorych dzieci przebywających w szpitalach. Uczniowie, jak zawsze bardzo chętnie włączyli się w to przedsięwzięcie. Ich kartki są przepiękne.

Dzisiaj (18 grudnia) kartki te zostały zaadresowane przez naszych wolontariuszy i wysłane do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie na oddział Onkologii i Hematologii. Trafią do dzieci, które nie mają lekko w życiu. Mamy nadzieję, że te kartki, sprawią przyjemność i dzieci chociaż na chwilę zapomną o wszelkich troskach. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy włączyli się do akcji – „dobro powraca".