Czwartek, Grudzień 6, 2018, 20:05

30 listopada obchodziliśmy Andrzejki. Uczniowie zapoznali się z tradycją pochodzenia tego święta, a następnie wzięli udział w andrzejkowych wróżbach i zabawach. Chętni uczestniczyli w znanych i lubianych przepowiedniach.

Losowali także karteczki z przepowiednią oraz korzystali z przepowiedni z kolorów, a także innych ciekawych wróżb. Niektórzy traktowali to andrzejkowe wróżenie bardzo poważnie, pomimo podkreślania żartobliwego charakteru. Dzieci zostały jednak przekonane, że to tylko zabawa. Było dużo śmiechu i radości!:)