środa, Grudzień 5, 2018, 18:10

W naszej szkole od zeszłego roku szkolnego zaczęło działać Szkolne Koło Wolontariatu, które prężnie się rozwija. Zrzesza ono 16 uczniów z klas 7 i 8, którzy są otwarci i zawsze chętni do pomocy.
5 grudnia to Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W tym dniu szczególnie pamiętamy o tych, którzy bezinteresownie niosą pomoc wszystkim osobom i zwierzętom, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.
Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało akcję „Pomocna dłoń". Uczniowie mieli za zadanie odrysować swoją „łapkę" na kartce papieru i wyciąć. Każda taka dłoń to symbol „pomocnej dłoni".
Ze wszystkich zebranych rączek postała na 2 piętrze magiczna sceneria zimy.