Piątek, Listopad 16, 2018, 20:10

W naszej szkole październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt i z racji tej, Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało zbiórkę karmy i rzeczy potrzebnych dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Rafik" w Bolesławiu.
Zbiórka odbywała się przez cały październik i spotkała się z ogromnym odzewem. Na rodziców i uczniów naszej szkoły zawsze można liczyć.
Wszystkie zebrane rzeczy zostały spakowane i przekazane do schroniska w Bolesławiu. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim tym, którzy przyłączyli się do akcji i którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny. A najbardziej dziękują zwierzaczki.