Piątek, Listopad 16, 2018, 19:55

W październikowy wieczór w bolesławskim dworku miało miejsce rozstrzygniecie Konkursu Literackiego- Jesień Poetycka. Uczennica naszej szkoły JULIA MASTERNAK z klasy 6a otrzymała WYRÓŻNIENIE w kategorii młodzież i dzieci do lat 16.
młodzież i dzieci do lat 16.
Laureaci oraz zgromadzeni goście mieli także okazję uczestniczyć w spotkaniu z poetką- p. Urszulą Kalecińską – Kucik. Artystka jest autorką wielu tomików poezji i laureatką ogólnopolskich konkursów poetyckich. „Inspirację do własnej twórczości czerpię z „rozmaitych kolorów życia", muzyki i obrazów."- podkreśliła.
Jest także osobą niezwykle zaangażowaną w życie kulturalne swej małej ojczyzny, za co została wyróżniona tytułem „Zasłużony dla Miasta Bukowno".
WYRÓŻNIENIE otrzymała także IZA ZWOLIŃSKA z kl. 7b. Jej wiersz „Autoportret" został dostrzeżony w ogólnopolskim etapie Konkursu Profilaktycznego „Zachwycam siebie, gdy siebie poznaję" w ramach Kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł".
IZIE i JULCE serdecznie gratulujemy.