Czwartek, Listopad 8, 2018, 16:18

Dnia 29.10.2018r. W Socjalizacyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Olkuszu zorganizowano tradycyjną imprezę dla ulubionych nauczycieli z okazji ich minionego święta.
W tym roku zaproszenie uczniów przyjęły panie: Joanna Cioch, Dorota Harężlak i Urszula Ryza. Uroczystość odbyła się w klubie „Przyjaźń", gdzie serwowano ucztę dla ducha i dla ciała. Goście obejrzeli piękne przedstawienie na kanwie opowieści biblijnej, przekazano im chwytające za serce życzenia. Odbył się także seans filmowy, który miał na celu zaprezentowanieosobowości wychowanków.
Nauczyciele z kilku olkuskich szkół: Podstawowej Nr 2, Zespołu Szkół Specjalnych, Zespołu Szkół Nr 4 oraz naszej zostali po królewsku przyjęci i ugoszczeni. Wychowankowie z ogromną życzliwością opiekowali się zaproszonymi osobami:
• w bufecie serwowane były pyszne przekąski przygotowane przez dzieci,
• uczniowie podarowali własnoręcznie wykonane upominki,
• była okazja do bliższego poznania się i integracji z wychowankami i pracownikami placówki.

Wszystkim organizatorom serdecznie dziękujemy za zaproszenie i pozytywne wzruszenia!

SPOW jest naszym partnerem w ramach projektu ZINTEGROWANA POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA
"SZKOŁA PROMUJĄCA BEZPIECZEŃSTWO"