Niedziela, Listopad 4, 2018, 19:46

Powstanie Warszawskie zapisało się na kartach historii jako jedno z najważniejszych wydarzeń kształtujących polską tożsamość. Bohaterowie, którzy brali w nim udział, poświęcili młodość, by walczyć o naszą wolność.

Ci ludzie wciąż są wśród nas i choć są dla nas niezwykle ważni, pamięć o nich stopniowo zanika. Dlatego też uczniowie naszej szkoły już po raz drugi bardzo aktywnie zaangażowali się w akcję „Wyślij kartkę do powstańca". Zebranych i wysłanych zostało 100 kartek. W ten sposób każdy z uczniów naszej szkoły uhonorował uczestnika Powstania Warszawskiego i udowodnił, że pamiętamy.... Mamy nadzieję, że akcja podjęta w tym roku będzie kontynuowana także w przyszłym.
{gallery_2018_10_12%}