środa, Październik 17, 2018, 19:18

W piątek 12 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła Natalia Magiera i Piotr Dudek, których zaszczyciła rola konferansjerów.

Powitali panie dyrektor, grono pedagogiczne, pracowników administracji i wszystkich przybyłych gości. Następnie zabrała głos Pani Dyrektor Małgorzata Goc, która dziękowała nauczycielom za ich poświęcenie i oddanie swej trudnej pracy oraz życzyła dalszych sukcesów. Dziękowała również za pracę pracownikom obsługi i administracji. W dalszej części uroczystości p. Małgorzata Goc wręczyła Nagrody Dyrektora nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu, którzy w minionym roku szkolnym wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami zawodowymi.
Nagrody Dyrektora odebrali: p. Edyty Gil , p.M.Pieniążek, p.D. Harężlak, p.K.Kot, p. Magdalena Wojtaszek, p A. Rogóż, p. A. Piątek, p. Krzysztof Żurek, p Paweł Banyś. Wyróżnieni i nagrodzeni zostali również pracownicy administracji i obsługi.
Do tradycji naszej szkoły należy wybór Najlepszego Nauczyciela. W tym roku Ordery Uśmiechu otrzymali: p. A. Nawara, p.D.Harężlak, p.K.Kot, p.I.Pryga-Kopyść, p.P.Banyś. Zadaniem nauczycieli było wypicie soku z cytryny i na koniec i uśmiechnięcie się do uczniów. Serdecznie gratulujemy!
„Najważniejsze to co w głowie pozostanie WAM.."
–te słowa piosenki do melodii Budki Suflera śpiewane do uczniów przez Magdalenę Bielach rozpoczęły występ artystyczny.
Następnie zaprezentowane zostały osobowości nauczycieli występujące wśród Naszych kochanych pedagogów tj. anioł, luzak, sceptyk, służbista i aktywista.
Obchody Dnia Nauczyciela uświetnił KONCERT MUZYCZNY, przygotowany przez klasę IIIa pod opieką wychowawczyni Karoliny Kot oraz z udziałem chórku przy akompaniamencie Zbigniewa Rogóża. Swym pięknym głosem ubogaciła występ Alicja Kłosińska z klasy 7a, a także zaszczycił nas swą grą na skrzypcach Piotr Bielach, który zagrał utwór M.Grechuty „Dni, których nie znamy". Magdalena Bielach zagrała na saksofonie. Serdecznie dziękujemy!
Każdy nauczyciel i pracownik szkoły otrzymał nietypowy prezent: piosenkę, utwór muzyczny, taniec i sentencję. Koncert wzbudził ogromny entuzjazm publiczności, której dziękujemy za stworzenie świetnej atmosfery. Podziękowania kierujemy również do rodziców dzieci klasy III, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie uroczystości.
Jako prezent, wszyscy nauczyciele otrzymali medal z napisem „Najlepszy nauczyciel".
Za dekorację i nagłośnienie odpowiedzialni byli: p. Lidia Stach, p. Magdalena Wojtaszek, p. Paweł Banyś. Bardzo dziękujemy.