Niedziela, Październik 14, 2018, 17:48

Dnia 11.10 2018 r. w naszej szkole odbyła się niecodzienna uroczystość- „Sztafeta Niepodległości". W biegu lekkoatletycznym uczestniczyli reprezentanci klas IV- VIII. Sztafeta , w czasie której uczniowie przekazywali sobie flagę biało- czerwoną, nie miała charakteru rywalizacji sportowej.

Głównym jej celem było uczczenie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zawodnikom kibicowali uczniowie zebrani na boisku szkolnym. Kibice mieli
biało- czerwone symbole. Sztafecie towarzyszyła muzyka patriotyczna. Na zakończenie imprezy uczniowie wspólnie odśpiewali jedną a z pieśni patriotycznych.