Niedziela, Październik 7, 2018, 18:16
1 października uczniowie klas piątych wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie. Początkowo odwiedzili Jaskinię Nietoperzową w Jerzmanowicach, a następnie ruszyli w stronę Doliny Będkowskiej.

Po drodze uczestnicy wycieczki podziwiali liczne skałki, wąwozy, wodospad Szum, który jako jedyny występuje na Jurze. Po godzinnej wędrówce wszyscy dotarli pod Sokolicę. U podnóża najwyższej góry na Jurze dzieci ze smakiem zjadły kiełbaski, odpoczęły
i pobawiły się na pobliskim placu zabaw.
Dzięki wycieczce młodzi ludzie zrozumieli, że ciekawe i malownicze miejsca znajdują się niedaleko ich domu. Tak właśnie wygląda nasza piękna Mała Ojczyzna!
Ups! Taka galeria nie istnieje!