Poniedziałek, Grudzień 10, 2018

Niedziela, Wrzesień 30, 2018, 14:01
28 września 2018r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w apelu zorganizowanym z okazji Jubileuszowej 25 Akcji Sprzątanie Świata-Polska 2018 pod hasłem: „Akcja- segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej".
Jej celem było promowanie zasad selektywnej zbiórki i jak najlepszą czystość segregacji.

W związku z tym uczniowie klas: VII a, VII b i VI a pod kierunkiem pani Ilony Dybich przygotowali przedstawienie „Śmieci- to nie zabawa, ale poważna sprawa".
Przedstawiono informacje na temat zasad prawidłowej segregacji odpadów zwracając szczególną uwagę na odpady niebezpieczne. Ta pouczająca, wspólna lekcja poszanowania środowiska z pewnością dała do zrozumienia, że należy o nie dbać i jakie mogą być negatywne skutki zaniechania tych działań.