Sobota, Październik 20, 2018

Niedziela, Wrzesień 23, 2018, 11:14

Od września w naszej szkole ruszyły zajęcia w ramach projektu: „Ja wam pokażę – kreatywne dzieciaki!" Program inspirujących zajęć dodatkowych dla uczniów olkuskich szkół podstawowych" realizowanego w II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.
Innowacyjne warsztaty z programowania, spotkania teatralne, dodatkowe koła zainteresowań, szkolenia z pracy zespołowej – to tylko niektóre z propozycji zajęć dodatkowych dla uczniów naszej szkoły. Od września do listopada odbywać się będą:
• koła naukowe (np. biologiczne, chemiczne, matematyczne) dla 3 grup uczniów;
• koła informatyczne mające na celu rozwój umiejętności programowania dla 2 grup uczniów;
• warsztaty zwiększające kompetencje artystyczno-kulturalne dla 2 grup uczniów;
• szkolenia rozwijające kreatywność, asertywność, zajęcia poprawiające zdolność uczenia się, kształtujące umiejętności autoprezentacji, pracy w grupie;
• zajęcia ruchowe dla 2 grup uczniów.