Poniedziałek, Grudzień 10, 2018

Niedziela, Wrzesień 23, 2018, 10:51
14 września 2018r. uczniowie klasy IIa, IIb i III wzięli udział w pikniku rodzinnym „Rodzina bez przemocy na sportowo", którego organizatorem był zespół Interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie działający przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Olkuszu – pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.

Dzieci wzięły udział w zabawie „Właśnie leci show dla dzieci" przygotowanej i prowadzonej przez aktorów teatru „Małgo" z Krakowa oraz uczestniczyły w zawodach sportowych, w których osiągnęły wysokie lokaty. Dla najmłodszych zostały przygotowane słodkie bułeczki i kiełbasa z grilla.