środa, Lipiec 11, 2018, 20:49

Piątek 22 czerwca to przez uczniów najbardziej oczekiwany dzień. Po dziesięciomiesięcznej pracy przyszła pora na zasłużony odpoczynek. Uczniowie, rodzice i nauczyciele zebrali się w sali gimnastycznej, aby uroczyście zakończyć rok szkolny.
W tym dniu uhonorowano tych, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, brali udział w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych, pracowali w Samorządzie Uczniowskim, wolontariuszy, najlepszych czytelników, chórzystów oraz uczniów mogących się poszczycić stuprocentową frekwencją.
Pani dyrektor Małgorzata Goc wraz z przewodniczącą Rady Rodziców panią Anetą Stachel - Barczyk wręczyły najbardziej zasłużonym nagrody i dyplomy. Wychowawcy i opiekunowie gratulowali swoim wychowankom sukcesów w nauce i wspaniałej postawy.
Pani dyrektor podziękowała wszystkim za całoroczną pracę i życzyła udanych wakacji.