Wtorek, Maj 8, 2018, 22:15
25 kwietnia w nasza szkoła gościła grupę teatralną "Krasnale", którzy zaprezentowali się w przedstawieniu przybliżającym dzieciom przepisy ruchu drogowego. W sposób humorystyczny trójka bohaterów przybliżyła uczniom zasady zachowania się pieszych na drodze.
Dzieci miały również okazję poznać rodzaje znaków drogowych. Przedstawienie przepełnione było zabawnymi sytuacjami humorem i zabawą. Całość przeplatały zabawne piosenki, które razem z Krasnalami śpiewali uczniowie. Śmiech i zabawa towarzyszyła wszystkim przez cały czas.