Wtorek, Marzec 20, 2018, 22:00
Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował plebiscyt na najfajniejszą dziewczynę. W konkursie mogła uczestniczyć każda młoda kobietka z klas IV - VII, o ile została zgłoszona przez szkolnych kolegów. Chłopcy stanęli przed zadaniem prawie niemożliwym, bo pięknych dziewcząt w naszej szkole nie brakuje i w związku z tym, którą wybrać?
W dniu głosowania każdy chłopiec napisał na kartce imiona i nazwiska trzech dziewcząt, spośród których w każdej klasie wybrano najsympatyczniejszą dziewczynę, którymi okazały się:
Patrycja Gajewska (kl. 4a), Inga Stanisz (kl. 4b), Natasza Januszewska (kl. 4c), Julia Masternak (kl. 5a), Aleksandra Walczewska (kl. 5b), Emilia Parzych (kl. 6a), Klaudia Madej (kl. 6b), Oliwia Furman (kl. 6c), Oliwia Glanowska (kl. 7a), Eliasz Wiktoria (kl. 7b).
7 marca odbył się finał rywalizacji o jakże zaszczytny tytuł Najfajniejszej Dziewczyny Szkoły Podstawowej nr 3 w Olkuszu.
Najfajniejszą dziewczyną naszej szkoły okazała się Oliwia Glanowska z klasy 7a. Izabela Zwolińska (6a), Katarzyna Krysztoforska (7a). GRATULUJEMY!!!
Z okazji Dnia Kobiet każda dziewczynka naszej szkoły otrzymał lizak, do którego dołączono karteczkę z miłymi życzeniami.