Czwartek, Marzec 15, 2018, 13:15
„Chodź pomaluj mi życie
Niech świat mój się zarumieni,
Niech mi zalśni w pełnym słońcu
Kolorami całej Ziemi."
Tymi słowami piosenki uczniowie naszej szkoły podkreślili znaczenie i wyjątkowość wszystkich Pań podczas spotkania z okazji Dnia Kobiet w Klubie Osiedlowym „Przyjaźń" .
Nasi wyjątkowo utalentowani muzycznie uczniowie zachwycili publiczność także piosenką Marka Grechuty „Dni, których nie znamy". Obie piosenki zaśpiewały: Magdalena Bielach, Maja Calik, Wiktoria Cieślik, Oliwia Furman, Patrycja Gajewska, Julia Hrabia, Alicja Kłosińska, Klaudia Madej i Wiktoria Pałka. Ponadto bracia Antoni i Bartłomiej Wierciochowie zagrali na klarnecie i saksofonie utwory: „Wesołek" oraz „Love me tender". Natomiast Piotr Bielach wykonał na skrzypcach „Koncert G-dur" Antonio Vivaldiego, a jego siostra Magdalena Bielach na zakończenie spotkania zaśpiewała piosenkę „ Ach czekolada".

Tekst: mgr Zbigniew Rogóż