Poniedziałek, Luty 26, 2018, 19:57
5 lutego w poniedziałek klasy Ia i Ib wzięły udział spotkaniu z przedstawicielami Policji. Podczas spotkania policjanci rozmawiali z uczniami na temat bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych, w związku z rozpoczynającymi się w naszym województwie feriami.
Uczniowie z wielkim zainteresowaniem wysłuchali informacji i porad o prawidłowym zachowaniu się na stokach narciarskich, na lodowiskach i podczas zabaw w domu. Na koniec wszyscy otrzymali ulotki z "Dekalogiem narciarza" i ważnymi numerami alarmowymi.