Poniedziałek, Styczeń 22, 2018, 20:19
Na dwa dni sala gimnastyczna w szkole zamieniła się w salę balową udekorowaną balonami oraz bibułą. W przygotowaniu dekoracji uczestniczyli rodzice. Czwartek 18 stycznia 2018r. odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas I-IV.
Uczniowie licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie bajkowe i filmowe. Były królewny, wróżki, motylki, biedronki, , smoki, rycerze, czarodzieje, zwierzątka, elfy, krasnoludki i wiele innych bohaterów bajkowych. Przy błysku kolorowego oświetlenia i dźwiękach przebojów prezentowanych przez wodzireja wszyscy bawili się doskonale. Uczniowie mogli również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Natomiast w piątkowy wieczór 19 stycznia w sali balowej zgromadzili się miłośnicy tańca z klas V –VII. Tym razem oni mogli dać upust niesamowitej energii i zaprezentować taneczne umiejętności. Zabawę poprowadził przystojny didżej. Dyskotekowe rytmy przypadły do gustu tancerzom. Starsza młodzież mogła również wziąć udział w zabawnych konkursach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Joanny Cioch.
Zabawę obserwowali rodzice, którzy zadbali o pyszne słodkości i napoje.