środa, Grudzień 6, 2017, 23:26

W dniu andrzejek dzieci oraz opiekunowie Samorządu Uczniowskiego zorganizowali dyskotekę oraz wróżby andrzejkowe. Każdy uczeń naszej szkoły mógł skosztować ciasteczek z ukrytą w środku niespodzianką – przepowiednią przyszłości.
Urocze wróżki częstowały słodkościami lub przepowiadały przyszłość z kart, kości do gry lub losów.
Magia andrzejkowego dnia oraz wieczornej dyskoteki udzieliła się wszystkim. Dzieci myślami wybiegały w przyszłość i z uśmiechem na twarzy komentowały to,co przyniesie im los.
Tekst: Agnieszka Piątek
Zdjęcia: Karolina Kot