Czwartek, Listopad 16, 2017, 23:22
Organizatorzy obchodów 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości postanowili zaprosić bliskich uczniów naszej szkoły i ponownie zaprezentować program z okazji Święta Niepodległości. Zaproszenie przyjęli i 15 listopada do szkoły przybyli rodzice, młodsze rodzeństwo i dziadkowie.
Jeszcze raz wspólnie świętowaliśmy rocznicę tak ważnego wydarzenia. Znowu wywołaliśmy duchy historycznych bohaterów, tych, którzy służąc ojczyźnie, z pewnością trafili do nieba.
Mogliśmy kolejny raz wzruszyć się podczas śpiewania patriotycznych pieśni.
Rodzice byli dumni ze swoich pociech i podziwiali ich zaangażowanie. Aktorów, narratorów, recytatorów, instrumentalistów i chórzystów nagrodzili gromkimi brawami.