Niedziela, Październik 8, 2017, 22:38
Z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował plebiscyt na najfajniejszego chłopca. W konkursie mógł uczestniczyć każdy młody mężczyzna z klas IV - VII, o ile został zgłoszony przez szkolne koleżanki. Dziewczęta miały trudny wybór, bo przecież w naszej szkole jest wielu uprzejmych, pomocnych, godnych zaufania, uśmiechniętych, przyjacielskich i przystojnych chłopców.
W dniu głosowania każda dziewczyna napisała na kartce imiona i nazwiska trzech chłopców, spośród których w każdej klasie wybrano najsympatyczniejszego chłopca, którymi okazali się:
Tomasz Pająk (kl. 4a), Bartosz Kura (kl. 4b), Franciszek Curyło (kl. 4c), Bartłomiej Harłacz (kl. 5a), Oskar Błaszczykiewcz (kl. 5b), Jakub Banek i Alan Motyka (kl. 6a), Dawid Konstanty (kl. 6b), Mateusz Zub (kl. 6c), Patryk Hrabia (kl. 7a), Jakub Peciak (kl. 7b).
29 września odbył się finał rywalizacji o jakże zaszczytny tytuł Najfajniejszego Chłopaka Szkoły Podstawowej nr 3 w Olkuszu. W tym dniu nasi panowie dodatkowo przebrali się w sposób oryginalny i ciekawy, a dziewczęta głosowały, który z nich wyglądał naprawdę intrygująco.
Najfajniejszym chłopakiem naszej szkoły okazał się Bartłomiej Harłacz z klasy 5a. GRATULUJEMY!!!
Z okazji Dnia Chłopaka każdy młody mężczyzna naszej szkoły otrzymał lizak,
do którego dołączono karteczkę z miłymi życzeniami. Uprzejme słowa skierowane
do chłopców poprawiły im humor i wywołały uśmiech na twarzy, bo któż nie chciałby przeczytać: Jesteś wspaniały!! Nieziemski z Ciebie przystojniaczek!! To cudownie, że zawsze można na Tobie polegać!! Dobrze, że jesteś!!
Tekst: mgr Agnieszka Piątek
Zdjęcia:mgr  Magdalena Wojtaszek, mgr Karolina Kot