Sobota, Wrzesień 23, 2017, 05:59
SZANOWNI PAŃSTWO
W roku 2018 odbędzie się III edycja BUDŻETU OBYWATELSKIEGO. Założeniem projektu jest wyodrębnienie środków finansowych, o których wydatkowaniu w całości mają zadecydować mieszkańcy Miasta i Gminy Olkusz poprzez zgłaszanie swoich propozycji. Do 16 czerwca 2017 roku należało zgłosić propozycję zadań do realizacji.
Miło nam poinformować, że zgłoszone z naszej szkoły dwa zadania zostały pozytywnie zweryfikowane i dnia 13 września 2017 roku otrzymały w losowaniu NUMERY na liście zadań, na które będą głosować mieszkańcy.
„REMONT I MODERNIZACJA PRACOWNI KOMPUTEROWEJ PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OLKUSZU"ZADANIE NR 23,
„REMONT I MODERNIZACJA SALI GIMNASTYCZNEJ PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OLKUSZU"ZADANIE NR 30.
Głosowanie odbywać się będzie w dniach od 25 września do 6 października 2017 roku.

1. Każdy mieszkaniec Miasta i Gminy Olkusz, który ukończył 16 lat może oddać po 1 głosie na maksymalnie 3 zadania.
2. Głosować można (do wyboru) poprzez:

>oddanie karty do głosowania (karty są dostępne w szkole) w ustalonym punkcie miasta – dla osiedla Pakuska punktem oddawania głosów jest siedziba:

• Szkoły Podstawowej Nr 3 w Olkuszu, ul. kpt. Hardego 11a
    Portiernia szkoły, poniedziałek – piątek – 8:00 – 18:00
  • Przedszkole Nr 8 Olkusz, ul. Legionów Polskich 12 – poniedziałek – piątek – 5:30 – 17:00
  • Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia nr 3 Olkusz, ul. Legionów Polskich 14/16, poniedziałek – piątek – 9:00 – 17:00

>przesłanie karty do głosowania pocztą lub przekazanie osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy Olkusz ul. Rynek 1;

>wypełnienie interaktywnej karty przez Internet – www.obywatelski.umig.olkusz.pl

Do realizacji rekomendowane będą te zadania, które otrzymają największą liczbę głosów.

Serdecznie Państwa prosimy o poparcie:
ZADANIA NR 23 „Remont i modernizacja pracowni komputerowej przy Szkole Podstawowej Nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu".
ZADANIA NR 30 „Remont i modernizacja sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej Nr 3 Marcina Biema w Olkuszu".
Apelujemy szczególnie do społeczności lokalnej. To dla Państwa dzieci i wnuków staramy się o poprawienie warunków nauki i pracy w naszej szkole.

PROSIMY O GŁOSY NA ZADANIA NR 23 oraz ZADANIE NR 30.

Autorki zgłoszenia:
Małgorzata Goc oraz Edyta Gil