środa, Wrzesień 13, 2017, 18:09
Szanowni Państwo.
Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu serdecznie dziękuje nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, rodzicom oraz uczniom, którzy włączyli się do przygotowania Uroczystości Miejsko – Gminnego Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2017/2018 w naszej szkole.

Szczególne podziękowania kieruję do uczniów, którzy wykazali się wzorową postawą biorąc aktywny udział w przygotowaniach, jak i samej uroczystości. Cieszy fakt, że mimo wakacji uczniowie rzetelnie podeszli do swoich zadań, co znalazło uznanie nie tylko w oczach dyrekcji, ale również zaproszonych gości. Zapewne taka postawa byłaby niemożliwa gdyby nie rodzice, którzy motywowali swoje pociechy dając przykład sumienności i odpowiedzialności za obraz naszej szkoły w środowisku lokalnym.
Serdecznie Państwu za to dziękuję.
Wyrazy uznania kieruję również do przedstawicieli Rady Rodziców – dziękuję przewodniczącej Pani Anecie Stachel – Barczyk, Pani Kindze Topolskiej oraz Panu Rafałowi Motyce – za ich gotowość do współdziałania i aktywny udział w życiu szkoły.
Dyrektor szkoły udziela pochwały następującym uczniom:

1. Hrabia Katarzyna 4a,
2. Mól Rozalia 4a,